Nederlandse Kyokushin Dangraadhouders Register

Logo Kyokushinkai-Musashi

Op deze pagina willen we een zo aktueel mogelijk overzicht geven van alle Dangraadhouders in Nederland met hun daarbij behorende graad, sportschool en organsatie. Wij vragen hierbij uw hulp om deze pagina zo compleet mogelijk te maken. Iedereen wordt op deze lijst vermeld mits hij aan kan tonen dat verstrekte informatie correct is. Wilt u op deze pagina worden vermeld of heeft uw opmerkingen over deze lijst neem dan even kontakt op met Sjaak van de Velde. OSU !!


Naam Graad School Logo
Jon Bluming
11e Dan N.v.t.
Loek Hollander
10 Dan President KWO
Frans van Wijngaarden
9e Dan Muramachi dojo
Jan de Bruin
9e Dan N.v.t
Pim Viguurs
9e Dan n.v.t.
Tom Eikmans
9e Dan Muramachi dojo
Jan Meindert Norder
8e Dan Kyokushin Dojo Groningen
Marius Goedegebuur
8e Dan Musashi Dojo
Peter Voogt
8e Dan Kyoshi Dojo
Roel Wildeboer
8e Dan Budokai Wildeboer
Ruud Muller
8e Dan Muller Dojo
Bart Hage
7e Dan Kyokushin Dojo Hage
Fernando Alonso
7e Dan Alonso Dojo
Harry Couzijn
7e Dan Overleden in 2000
Hedwig Lobman
7e Dan Kyokushintoday Dojo
Henk Gerhards
7e Dan Muchin Dojo
Jan Kallenbach
7e Dan n.v.t.
Sjaak van de Velde
7e Dan Voorzitter Nederlandse Kyokushin Organisatie
Ton van Rijn
7e Dan Kyokushin Karate Haarlem
Aat van der Wal
6e Dan Aat Van der Wal Sportschool
Antonio da Graca
6e Dan Da Graca Dojo
Eric Constancia
6e Dan Tamashii Dojo.
Henny Ruberg
6e Dan Hontai Dojo
Herman Wijnbelt
6e Dan Ryuto
Jock Middelman
6e Dan n.v.t.
John Reeberg
6e Dan n.v.t.
John van der Werf
6e Dan Muller Dojo
Koen Scharrenberg
6e Dan Gym Zutphen
Peter Fens
6e Dan Bushido
Agnes Seltenrijch-Fellinger
5e Dan Aidagara
Anton Fens
5e Dan Bushido
Cor van Loosdrecht
5e Dan Muramachi dojo
Frank Liew-On
5e Dan Sportclub F en F
Frans Patzerik
5e Dan Budokai Tilburg
Greg Lacle
5e Dan n.v.t.
Henk Sweers
5e Dan Ki ai do Dojo
Herman Godschalk
5e Dan Kyokushintoday Dojo
Jaap Oosterom
5e Dan n.v.t.
Jack Bak
5e Dan Ryuto
Koos van Berkel
5e Dan La Sala Dojo
Michel Wedel
5e Dan n.v.t.
Nico Waerts
5e Dan Dojo Budokai-Texel
Ron Noordman
5e Dan n.v.t.
Ron Seltenrijch
5e Dan Aidagara
Ton van Elten
5e Dan Van Elten Dojo
Vlado Haljer
5e Dan Katsu Heiwa Dojo
Cor van Bodegom
4e Dan Delta Sportcentrum kyokushin karate
Eugene Cambel
4e Dan Overleden in 2002
Hans Tuinder
4e Dan Tuinder Dojo
Jaap de Vries
4e Dan Ki-ai-do Dojo
Jacco van der Pluijm
4e Dan Musashi Raamsdonkveer
Jacques van Roosmalen
4e Dan Senshi Dojo
Kevin van der Boor
4e Dan Nintai Dojo
Patrick Stegenga
4e Dan City Gym
Peter Scheffers
4e Dan Kazoku Dojo
Peter Smit
4e Dan Smit Dojo
Peter van der Sluis
4e Dan Kimaita
Robert Akse
4e Dan Ki - full contact karate
Romeo Wezer
4e Dan Budokai Hage
Stefano Blokland
4e Dan Nintai Dojo
Teun Harteveld
4e Dan Munen Dojo
Tom van der Pluijm
4e Dan Musashi Raamsdonkveer
Willem van Tienen
4e Dan Hollander Dojo
Abdul Bensaid
3e Dan Ben en Bauk Dojo
Alex van Meel
3e Dan Nihon Dojo
Anthony Da Graca
3e Dan Da Graca Dojo
Antwan van Uden
3e Dan Nihon Dojo
Arjan van Genderen
3e Dan Sahinbas Dojo
Asghar Adivi Ghanbari
3e Dan Musashi Dojo
Bart Dooremalen
3e Dan La Sala Dojo
Ben van Dooijweert
3e Dan Muller Dojo
Dennis Ramdien
3e dan N.v.t
Farid Boukhidous
3e Dan Ben en Bouk Dojo
Freek van der Kooi
3e Dan Katsu Dojo
Henk Druiventak
3e Dan Tamashii dojo
Henk Twist
3e Dan Kazoku Dojo
Ivar Hous
3e Dan Budokai Hage
John Godschalk
3e Dan Godschalk Dojo
John Vis
3e Dan n.v.t.
Michael van de Velde
3e Dan Musashi Dojo
Rene Ginder
3e dan N.v.t
Rico Scheffers
3e Dan Kazoku Dojo
Ron Rivano
3e Dan Ki-ai-do Dojo
Ruud van Buren
3e Dan Mas. Oyama Den Helder
Apy Echteld
2e Dan Ki-ai-do Dojo
Chad Bisschop
2e Dan Budokai Hage
Dennis Ramdien
2e Dan Muller Dojo
Dirk Beukenkamp
2e Dan Dojo Renshu Oosterhout
Etienne Haneveld
2e Dan Sahinbas Dojo
Fokke Rosier
2e Dan Sportclub F en F
Frits Fijnvandraat
2e Dan La Sala Dojo
Harry Bruers
2e Dan Dojo Bruers
Jacques Visser
2e Dan Citadel
Jeffrey Smulders
2e Dan Budokai Tilburg
John Koens
2e Dan Da Graca Dojo
Jurgen van den Heuvel
2e Dan Hikari
Marijke van Bodegom
2e Dan Delta Sportcentrum kyokushin karate
Michael Hol
2e Dan Kazoku Dojo
Renee Ginder
2e Dan Muller Dojo
Ruud Reitema
2e Dan Tsunami MSVZeemacht
Thomas de Vries
2e Dan Tora
Zeth Lilipaly
2e Dan Fuji Yama
Zvonko Stanic
2e Dan Hollander Dojo
Andrea Reijnen
1e Dan Dojo Bruers
Anthony Klein
1e Dan Gym Zutphen
Ardy Foolen
1e Dan Musashi Raamsdonkveer
Bas the Way
1e Dan Nihon Dojo
Ben v Mourik
1e Dan Delta Sportcentrum kyokushin karate
Chantal van Angelen
1e Dan Kazoku Dojo
Christina Wessels-Norder
1e Dan n.v.t.
Danny Verdoes
1e Dan Kyokushin Karate Haarlem
Dennis den Ouden
1e Dan Kazoku Dojo
Eric Lijs
1e Dan La Sala Dojo
Erwin Iniema
1e Dan Da Graca Dojo
Francis Metten
1e Dan Muller Dojo
Frank Wienneke
1e Dan Budolife
Fred Haljer
1e Dan Hollander Dojo
Gokhan Sahinbas
1e Dan Sahinbas Dojo
Hans de Snaijer
1e Dan Tsunami Dojo
Hans Duchenne
1e Dan Nintai Dojo
Henk Bothoff
1e Dan Musashi Dojo
Iris Hilgersom
1e Dan Muller Dojo
J. van de Zalm
1e Dan Da Graca Dojo
Jacques van der Veen
1e Dan Katsu
Jascha v.d. Bunt
1e Dan Ki-ai-do Dojo
Jeremy Kremers
1e Dan Kazoku Dojo
Jeroen Hooijmans
1e Dan La Sala Dojo
Jeroen van Erven
1e Dan Het Centrum
Jeroen Weistra
1e Dan Gym Zutphen
Jerry Bossers
1e Dan Musashi Dojo
Jim Meijers
1e Dan Musashi Dojo
Jimmy Scheffers
1e Dan Kazoku Dojo
Joost Maagdenberg
1e Dan Kazoku Dojo
Juriaan Westenberg
1e Dan Musashi Raamsdonkveer
Katarina Radaic
1e Dan Ki-ai-do Dojo
Kimberley van de Velde
1e Dan Musashi Dojo
Koos van Hamond
1e Dan Musashi Dojo
Lars Wudich
1e Dan n.v.t.
Leo van Vliet
1e Dan Musashi Dojo
Linda Seitz
1e Dan Ki-ai-do Dojo
Maikel Verhoeven
1e Dan Dojo Bruers
Marja Wijnbelt-Timmermans
1e Dan Ryuto
Mark Potma
1e Dan Sportclub F en F
Marleen Derks
1e Dan Muller Dojo
Mathias Kelderman
1e Dan Gym Zutphen
Maurice Derks
1e Dan Muller Dojo
Michel Hol
1e Dan Delta Sportcentrum kyokushin karate
Michiel Gerritsen
1e Dan Gym Zutphen
Monique Corbeels
1e Dan Bruers Dojo
Pancho Feddema
1e Dan Budo-Kwai-Emmerich Dojo
Patrick Kok
1e Dan Tsunami Smilde
Patrick Ram
1e Dan Ryuto
Patrick van Vliet
1e Dan Mas Oyama te Den Helder
Paul Rademaker
1e Dan Fuji-Yama
Priscilla Lambregts
1e Dan Da Graca Dojo
Regillio Plein
1e Dan Budokai Tilburg
Remco Vreeburg
1e Dan Da Graca Dojo
Renée Bochardt
1e Dan Muller Dojo
Richard du Prée
1e Dan Sidney-kai Dojo
Richard Kuipers
1e Dan Kazoku Dojo
Rob Bakker
1e Dan Sahinbas Dojo
Robbert van den Brink
1e Dan Mas. Oyama Den Helder
Robert de Krijger
1e Dan Dojo Bruers
Robert Steel
1e Dan Musashi Dojo
Roel Noordman
1e Dan Nintai Dojo
Roel Romeijn
1e Dan Muller Dojo
Ronald Wank
1e Dan Nintai Dojo
Sammy Lee Muller
1e Dan Muller Dojo
Siegfred Elson
1e Dan Muller Dojo
Sylvia van der Bijl
1e Dan Da Graca Dojo
Vanessa de Vries
1e Dan Tora