Nederlandse Kyokushin Dangraadhouders Register

Logo Kyokushinkai-Musashi

Op deze pagina willen we een zo aktueel mogelijk overzicht geven van alle Dangraadhouders in Nederland met hun daarbij behorende graad, sportschool en organsatie. Wij vragen hierbij uw hulp om deze pagina zo compleet mogelijk te maken. Iedereen wordt op deze lijst vermeld mits hij aan kan tonen dat verstrekte informatie correct is. Wilt u op deze pagina worden vermeld of heeft uw opmerkingen over deze lijst neem dan even kontakt op met Sjaak van de Velde. OSU !!

  Organisatie Logo
  International Karate Organization Kyokushin Kai Kan Sosai
  International Karate Organization Matsui Group
  International Karate Organization Midori Group
  International Karate Organization Matsushima Group
  International Karate Organization Rōyama Group
  International Karate Organization Hasegawa Group
  International Karate Organization Tezuka Group
   

Naam Graad School Logo
Gerard Gordeau
9e Dan Kancho IBK
Frans van Wijngaarden
8e Dan Muramachi dojo
Loek Hollander
8e Dan President KWO
Marius Goedegebuur
8e Dan Musashi Dojo
Nico Gordeau
8e Dan Kamakura Dojo
Pim Viguurs
8e Dan Mas. Oyama Den Helder
Tom Eikmans
8e Dan Muramachi dojo
Harry Couzijn
7e Dan Overleden in 2000
Hedwig Lobman
7e Dan Kyokushintoday Dojo
Jan Kallenbach
7e Dan n.v.t.
Jan Meindert Norder
7e Dan Kyokushin Dojo Groningen
Peter Voogt
7e Dan Kyoshi Dojo
Ruud Muller
7e Dan Muller Dojo
Sjaak van de Velde
7e Dan Voorzitter Nederlandse Kyokushin Organisatie
Bart Hage
6e Dan Kyokushin Dojo Hage
Jan de Jong
6e Dan n.v.t.
Jock Middelman
6e Dan n.v.t.
John Reeberg
6e Dan n.v.t.
John van der Werf
6e Dan Muller Dojo
Ton van Rijn
6e Dan Kyokushin Karate Haarlem
Al Gordeau
5e Dan Kamakura
Can Sahinbas
5e Dan Sahinbas Dojo
Eric Constancia
5e Dan Tamashii Dojo.
Fernando Alonso
5e Dan Alonso Dojo
Frans Patzerik
5e Dan Budokai Tilburg
Goksel Sahinbas
5e Dan Sahinbas Dojo
Henk Gerhards
5e Dan Muchin Dojo
Henk Sweers
5e Dan Ki ai do Dojo
Henny Ruberg
5e Dan Hontai Dojo
Herman Godschalk
5e Dan Kyokushintoday Dojo
Herman Wijnbelt
5e Dan Ryuto
Jaap Oosterom
5e Dan n.v.t.
Koen Scharrenberg
5e Dan Gym Zutphen
Koos van Berkel
5e Dan La Sala Dojo
Lammert Meinema
5e Dan Katsu
Marcel Smit
5e Dan Bassaidai Dojo
Roel Wildeboer
5e Dan Budokai Wildeboer
Vlado Haljer
5e Dan Katsu Heiwa Dojo
Aat van der Wal
4e Dan Aat Van der Wal Sportschool
Anton Fens
4e Dan Bushido
Antonio da Graca
4e Dan Da Graca Dojo
Cor van Loosdrecht
4e Dan Muramachi dojo
Eugene Cambel
4e Dan Overleden in 2002
Frank Liew-On
4e Dan Sportclub F en F
Jacco van der Pluijm
4e Dan Musashi Raamsdonkveer
Jack Bak
4e Dan Ryuto
Marcel Smit
4e Dan Thomas Dojo
Michel Wedel
4e Dan n.v.t.
Nico Waerts
4e Dan Dojo Budokai-Texel
Peter Fens
4e Dan Bushido
Peter Smit
4e Dan Smit Dojo
Romeo Wezer
4e Dan Budokai Hage
Tom van der Pluijm
4e Dan Musashi Raamsdonkveer
Ton van Elten
4e Dan Van Elten Dojo
Willem van Tienen
4e Dan Hollander Dojo
Agnes Seltenrijch-Fellinger
3e Dan Aidagara
Alex van Meel
3e Dan Nihon Dojo
Antwan van Uden
3e Dan Nihon Dojo
Arjan van Genderen
3e Dan Sahinbas Dojo
Asghar Adivi Ghanbari
3e Dan Musashi Dojo
Aslan Sarac
3e Dan Kamakura Dojo
Ben van Dooijweert
3e Dan Muller Dojo
Cor van Bodegom
3e Dan Delta Sportcentrum kyokushin karate
Danny Juffermans
3e Dan Kamakura Dojo
Freek van der Kooi
3e Dan Katsu Dojo
Henk Druiventak
3e Dan Tamashii dojo
Henk van Nunen
3e Dan n.v.t.
Ivar Hous
3e Dan Budokai Hage
Jaap de Vries
3e Dan Ki-ai-do Dojo
John Godschalk
3e Dan Godschalk Dojo
John Vis
3e Dan n.v.t.
Kevin van der Boor
3e Dan Nintai Dojo
Klaas Wit
3e Dan Tsunami Smilde Dojo
Michael van de Velde
3e Dan Musashi Dojo
Murat Agar
3e Dan Kamakura Dojo
Peter van der Sluis
3e Dan Kimaita
René Boeijmeer
3e Dan n.v.t.
Ron Rivano
3e Dan Ki-ai-do Dojo
Ron Seltenrijch
3e Dan Aidagara
Stefano Blokland
3e Dan Nintai Dojo
Abdul Bensaid
2e Dan Sahinbas Dojo
Apy Echteld
2e Dan Ki-ai-do Dojo
Chad Bisschop
2e Dan Budokai Hage
Chris Bus
2e Dan Kamakura Dojo
Conchita Jansen
2e Dan Da Graca Dojo
Dennis Ramdien
2e Dan Muller Dojo
Dirk Beukenkamp
2e Dan Dojo Renshu Oosterhout
Donny van Lee
2e Dan Budokai Tilburg
Farouk Idu
2e Dan Kamakura Dojo
Frits Fijnvandraat
2e Dan La Sala Dojo
Greg Lacle
2e Dan n.v.t.
Harry Bruers
2e Dan Dojo Bruers
Jacques van Roosmalen
2e Dan Senshi Dojo
Jacques Visser
2e Dan Citadel
Jeffrey Smulders
2e Dan Budokai Tilburg
John Koens
2e Dan Da Graca Dojo
Jurgen van den Heuvel
2e Dan Hikari
Marijke van Bodegom
2e Dan Delta Sportcentrum kyokushin karate
Patrick Stegenga
2e Dan City Gym
Renee Ginder
2e Dan Muller Dojo
Robert Akse
2e Dan Ki - full contact karate
Ron Noordman
2e Dan n.v.t.
Ruud Reitema
2e Dan Tsunami MSVZeemacht
Ruud van Buren
2e Dan Mas. Oyama Den Helder
Suzanne Wit
2e Dan Tsunami Smilde Dojo
Teun Harteveld
2e Dan Munen Dojo
Thomas de Vries
2e Dan Tora
Zeth Lilipaly
2e Dan Fuji Yama
Zvonko Stanic
2e Dan Hollander Dojo
Andrea Reijnen
1e Dan Dojo Bruers
Anthony Da Graca
1e Dan Da Graca Dojo
Anthony Klein
1e Dan Gym Zutphen
Ardy Foolen
1e Dan Musashi Raamsdonkveer
Bart Dooremalen
1e Dan La Sala Dojo
Bas the Way
1e Dan Nihon Dojo
Ben v Mourik
1e Dan Delta Sportcentrum kyokushin karate
Christina Wessels-Norder
1e Dan n.v.t.
Danny Verdoes
1e Dan Kyokushin Karate Haarlem
Edwin Heskes
1e Dan Kamakura Dojo
Eric Lijs
1e Dan La Sala Dojo
Erwin Iniema
1e Dan Da Graca Dojo
Etienne Haneveld
1e Dan Sahinbas Dojo
Farid Boukhidous
1e Dan Muller Dojo
Fokke Rosier
1e Dan Sportclub F en F
Francis Metten
1e Dan Muller Dojo
Frank Wienneke
1e Dan Budolife
Fred Haljer
1e Dan Hollander Dojo
Gokhan Sahinbas
1e Dan Sahinbas Dojo
Hans de Snaijer
1e Dan Tsunami Dojo
Hans Duchenne
1e Dan Nintai Dojo
Henk Bothoff
1e Dan Musashi Dojo
Iris Hilgersom
1e Dan Muller Dojo
J. van de Zalm
1e Dan Da Graca Dojo
Jacques van der Veen
1e Dan Katsu
Jascha v.d. Bunt
1e Dan Ki-ai-do Dojo
Jeroen Hooijmans
1e Dan La Sala Dojo
Jeroen van Erven
1e Dan Het Centrum
Jeroen Weistra
1e Dan Gym Zutphen
Jerry Bossers
1e Dan Musashi Dojo
Jim Meijers
1e Dan Musashi Dojo
John Kleijn
1e Dan Scharrenberg Dojo
Jos Hoogelander
1e Dan Kamakura Dojo
Juriaan Westenberg
1e Dan Musashi Raamsdonkveer
Katarina Radaic
1e Dan Ki-ai-do Dojo
Kees de Roode
1e Dan Kamakura Dojo
Kenneth Felter
1e Dan Kamakura Dojo
Kimberley van de Velde
1e Dan Musashi Dojo
Koos van Hamond
1e Dan Musashi Dojo
Lars Wudich
1e Dan n.v.t.
Linda Seitz
1e Dan Ki-ai-do Dojo
Machiel v.d.Kruik
1e Dan Kamakura Dojo
Maikel Verhoeven
1e Dan Dojo Bruers
Margot Gordeau
1e Dan Middelburg Dojo
Marja Wijnbelt-Timmermans
1e Dan Ryuto
Mark Potma
1e Dan Sportclub F en F
Marleen Derks
1e Dan Muller Dojo
Mathias Kelderman
1e Dan Gym Zutphen
Maurice Derks
1e Dan Muller Dojo
Michel Hol
1e Dan Delta Sportcentrum kyokushin karate
Michiel Gerritsen
1e Dan Gym Zutphen
Monique Corbeels
1e Dan Bruers Dojo
Pancho Feddema
1e Dan Budo-Kwai-Emmerich Dojo
Patrick Kok
1e Dan Tsunami Smilde
Patrick Ram
1e Dan Ryuto
Patrick van Vliet
1e Dan Mas Oyama te Den Helder
Paul Rademaker
1e Dan Fuji-Yama
Priscilla Lambregts
1e Dan Da Graca Dojo
Regillio Plein
1e Dan Budokai Tilburg
Remco Vreeburg
1e Dan Da Graca Dojo
Renée Bochardt
1e Dan Muller Dojo
Richard du Prée
1e Dan Sidney-kai Dojo
Rob Bakker
1e Dan Sahinbas Dojo
Robbert van den Brink
1e Dan Mas. Oyama Den Helder
Robert de Krijger
1e Dan Dojo Bruers
Robert Steel
1e Dan Musashi Dojo
Roel Noordman
1e Dan Nintai Dojo
Roel Romeijn
1e Dan Muller Dojo
Ronald Wank
1e Dan Nintai Dojo
Rudi Blankenstein
1e Dan n.v.t.
Ruud Hartjokoesoemo
1e Dan Tsunami Dojo
Sammy Lee Muller
1e Dan Muller Dojo
Siegfred Elson
1e Dan Muller Dojo
Siem Hollander
1e Dan Tsunami Dojo
Silvana Groeneveld
1e Dan Kamakura Dojo
Sylvia van der Bijl
1e Dan Da Graca Dojo
Vanessa de Vries
1e Dan Tora
Wesley Jansen
1e Dan Da Graca Dojo
Willem Vellema
1e Dan Kyokushin Dojo Almere
Yvonne Reitema
1e Dan Tsunami Dojo